Ačkoli jsme především Vodní ráj, návštěvníky dokážeme potěšit i dostatečným přísunem energie v podobě nejrůznějších pochutin.

 

Bufet

Celoročně je během otevírací doby aquaparku k dispozici bufet, který nabízí klasická jídla rychlého občerstvení. K nejoblíbenějším patří to nejklasičtější - hranolky, párek v rohlíku a bagety. Nabírat síly či odpočívat u nás lze také u celého spektra teplých a studených nealko nápojů, kvalitní kávy či různých druhů čajů.

Nabídku doplňují zákusky, cukrovinky a zmrzlina.

Ve vnitřním areálu jsou celoročně k dispozici automaty na kávu, chlazené nápoje a cukrovinky. Specialitou je pak automat nabízející fresh juice, který se vyrábí z čerstvých pomerančů z jižní Evropy.

 

Letní restaurace s terasou

V letním období otevíráme venkovní restauraci s terasou, která poskytuje návštěvníkům příjemný odpočinek s výhledem na bazény a celý venkovní areál. V rámci poledního menu nabízíme našim hostům vedle rychlého občerstvení také teplá jídla, a to jak minutkové kuchyně, tak i hotové pokrmy či saláty.  

Dobré jídlo můžete vedle některého z mnoha druhů nealko nápojů zapít točeným pivem nebo si dát na terase jen dobrou kávu a něco sladkého - například zmrzlinu či dezert.

 

Stánky

Pro co největší pohodlí jsou v létě po celém venkovním areálu rozmístěny otevřené stánky s rychlým občerstvením a širokým sortimentem nealko nápojů, které fungují jako první pomoc pro vyhládlé či žíznivé návštěvníky aquaparku.

Na všech uvedených místech lze platit hotově, ve venkovní restauraci mohou hosté platit i abonentním čipem.

 

Wi-fi

Protože spokojenost zákazníků je pro nás prioritou, věříme, že pobyt u nás vám vedle kvalitního občerstvení zpříjemní i novinka letošního roku, kterou je možnost wi-fi připojení k internetu v rámci celého aquaparku zdarma.