Poslední prázdninová neděle stála za to. Na Vodní ráj přišlo 2 764 návštěvníků. Bylo parádní horko a na nebi ani mráček - konečně léto, jak má být! Mezi návštěvníky přišli opět Fugas a Alena Veliká se svým letním dováděním pro děti. Podívejte se do fotogalerie.

26. srpna jsme pro naše návštěvníky připravili pohodovou show na na téma "loučení s letními prázdninami". Hlavním hostem byla hudební skupina Maxíci. Dále vystoupilo kouzelné divadlo Pinder v podání hudebníka, klauna a kouzelníka Milana Fugase Pindera a zpěvačka, herečka a moderátorka Alena Veliká. Dalším vzácným účinkujícím byla muzikálová herečka a zpěvačka Dominika Mína Elischerová. Návštěvníci uslyšeli nejenom známé písničky, ale užili si i soutěže, čarovná kouzla, dostali dárečky a zatancovali si. Zábavným odpolednem provázel moderátor Martin Málek. 

V sobotu 16. července večer proběhla ve Vodním ráji Zastávková party s Retro Café. Kvalitní hudbu a nápoje přišlo do venkovního areálu ocenit přes 600 návštěvníků. I přes nezvykle chladné letní počasí se party vydařila a skončila až v ranních hodinách. Děkujeme všem příznivcům a těšíme se na naviděnou na dalších akcích v našem aquaparku.